logo

Судова практика

Судова практика юридичної фірми Vox Legum охоплює повний спектр юридичних послуг з питань альтернативного вирішення спорів, представництва в судах та виконання судових рішень.

Значний досвід наших юристів та адвокатів дозволяє знайти та розробити для наших клієнтів найбільш оптимальний варіант комплексного вирішення проблеми, що склалася.

З власної практики нам добре відомо, що не завжди саме судовий процес є найбільш ефективним способом вирішення конфліктної ситуації, що склалася. Наша команда юристів та адвокатів, окрім значного досвіду представництва інтересів в судах, надає своїм клієнтам повний спектр послуг з альтернативного вирішення спорів, зокрема досудового врегулювання спорів, третейського розгляду, медіації та представництва інтересів у міжнародних арбітражних установах.

У разі, коли альтернативне вирішення спорів є неможливим або недоцільним, або, коли клієнт вже залучений у судовий процес, наші юристи та адвокати завжди готові надати послуги щодо захисту прав та інтересів клієнта у судовому порядку. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах усіх інстанцій, третейських судах, а також у міжнародних арбітражних установах.

Наші юристи та адвокати мають значний досвід з питань стягнення проблемних заборгованостей, в тому числі із іноземних суб’єктів господарювання, а також з питань повернення заборгованостей за депозитними вкладами.

Також ЮФ Vox Legum надає послуги з питань визнання та виконання рішень іноземних судів та міжнародних арбітражних установ в Україні. Крім цього, наші юристи та адвокати мають значний досвід юридичного супроводу клієнтів на стадії виконавчого провадження та примусової реалізації майна, що є одним з наших козирів на ринку юридичних послуг України.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань судової практики, можна виділити:

полоса