logo

Нерухомість та земельне право

Практика нерухомості та земельного права юридичної фірми Vox Legum охоплює усі питання від реєстрації права власності на об’єкти нерухомості та отримання необхідних дозволів і ліцензій, до комплексного юридичного супроводу будівництва об’єктів нерухомості, а також питання у сфері земельних правовідносин.

Юристи ЮФ Vox Legum надають консультації інвесторам, власникам, орендарям, кредиторам та позичальникам стосовно будь-яких правових аспектів операцій із землею та нерухомістю в Україні.

Наші юристи володіють значним досвідом отримання різних видів дозволів, ліцензій, проектно-будівельної документації в державних органах та установах на будь-якій стадії реалізації відповідного проекту.

Також наша команда практики нерухомості та земельного права володіє глибокими знаннями та відповідним досвідом з питань відведення та зміни цільового призначення земельних ділянок, а також щодо операцій з купівлі-продажу та оренди земельних ділянок, в тому числі за участі нерезидентів.

Юристи з інших партик нашої фірми також надають послуги з питань нерухомості та земельного права, зокрема щодо аспектів оподаткування операцій з нерухомістю та судової практики у цій галузі.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань нерухомості та земельного права, можна виділити:

полоса