logo

Кримінальне право

Ведення будь-якого прибуткового бізнесу в Україні не рідко привертає до себе увагу з боку правоохоронних і контролюючих органів нашої держави. У такій ситуації тільки якісна і своєчасна юридична допомога може мінімізувати можливі негативні наслідки такої уваги.

Практика кримінального права юридичної фірми Vox Legum охоплює як захист інтересів підозрюваного на всіх стадіях кримінального переслідування, так і захист інтересів потерпілого та цивільного позивача у кримінальному процесі, представництво інтересів свідків, захист інтересів під час проведення процесуальних дій компетентних органів.

Адвокати ЮФ Vox Legum зарекомендували себе в якості висококваліфікованих спеціалістів щодо захисту прав клієнтів в різних процесуальних статусах на різних стадіях кримінального провадження.

Наші адвокати допоможуть запобігти порушенню чинного законодавства України, прорахувати можливі ризики, як для бізнесу в цілому, так і для посадових осіб підприємства зокрема.

Завдяки своєму багаторічному досвіду, у разі відкриття кримінального провадження, наші адвокати допоможуть визначити найкращу тактику захисту, реалізувати її та докладуть усіх можливих зусиль задля припинення кримінального переслідування ще на стадії досудового слідства.

Також, ми допомагаємо потерпілим від злочинів якісно захистити їхні права під час досудового слідства та під час розгляду кримінальнох справи у суді.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань кримінального права, можна виділити:

полоса