logo

Корпоративне право

Однією з ключових практик юридичної фірми Vox Legum є практика корпоративного права.

Ця практика включає в себе повний спектр юридичних послуг зі створення бізнесу, його обслуговування, корпоративної реструктуризації, припинення, а також юридичний супровід проектів зі злиттів і поглинань.

Наша команда юристів та адвокатів має значний досвід супроводження комплексних проектів за участі українських та іноземних компаній, зокрема з питань інвестиційної діяльності, придбання та створення компаній, спільних підприємств, партнерств, як в Україні, так і в іноземних юрисдикціях.

Наші юристи та адвокати мають значний досвід з питань корпоративного права та M&A в різних індустріях, зокрема в агропромисловому секторі, банківській справі, будівництві, енергетиці та природних ресурсах, ІТ та телекомунікаціях, фармацевтиці.

Також наша практика корпоративного права включає в себе повний спектр юридичних послуг для суб’єктів господарювання щодо перевірки дотримання вимог антимонопольного законодавства України, узгоджених дій та контролю над економічною концентрацією.

Наші партнерські відносини з юридичними та консалтинговими фірмами в іноземних юрисдикціях надають нам змогу забезпечити своїх клієнтів послугами найвищого ґатунку не тільки в Україні, але й за її межами.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань корпоративного права, можна виділити:

полоса