logo

Фармацевтичне право

Юридична фірма Vox Legum визначає практику фармацевтичного права як одну з пріоритетних у своїй діяльності.

Основним завданням практики фармацевтичного права ЮФ Vox Legum є надання клієнтам повного спектру юридичних послуг з питань регулювання діяльності на ринку лікарських засобів та медичних виробів в Україні, зокрема з питань державної реєстрації, ліцензування, ввезення, обігу, ціноутворення та промоції такої продукції в Україні.

Наші юристи та адвокати з інших практик також надають послуги клієнтам із фармацевтичного сектору, зокрема з питань трудового права, оподаткування, корпоративного та конкурентного права, а також з питань судової практики.

Юристи та адвокати ЮФ Vox Legum, що спеціалізуютьсь з питань трудового права, консультують фармацевтичні компанії з питань, пов'язаних з діяльністю представництв іноземних суб’єктів господарювання в Україні, у тому числі щодо внесення необхідних змін у внутрішні документи, якими регулюються трудові відносини з працівниками представництва.

Окрім іншого, наша практика фармацевтичного права  включає в себе повний спектр юридичних послуг з питань додержання вимог чинного антимонопольного законодавства та законодавства України про рекламу. Наша команда юристів та адвокатів завжди знаходиться в курсі останніх законодавчих змін у цих сферах.

Тісна співпраця з регуляторними органами у фармацевтичній галузі надає ЮФ Vox Legum можливість запропонувати клієнту рішення, яке повністю враховує специфіку кожного окремого клієнта та цієї галузі в цілому.

Крім цього ЮФ Vox Legum надає клієнтам вичерпні консультації з питань реєстрації торгових марок, винаходів та інших аспектів права інтелектуальної власності в Україні.

Серед основних послуг, що надає ЮФ Vox Legum з питань фармацевтичного права, можна виділити:

полоса