logo

Кар’єра

Розуміючи необхідність постійного розвитку та беручи до уваги високі вимоги наших клієнтів, ЮФ Vox Legum постійно знаходиться у пошуку як молодих, так і досвідчених юристів для залучення у нашу команду.

Ми пропонуємо широкі можливості для кар'єрного зростання у колективі однодумців, де цінуються особисті та професійні якості кожного окремого фахівця.

ЮФ Vox Legum пропонує рівні можливості розвитку всім своїм співробітникам та постійно інвестує в їх професійний і особистісний ріст.

Основними критеріями відбору фахівців для ЮФ Vox Legum є високі академічні та особисті досягнення, ініціативність, нестандартний підхід до вирішенні поставлених задач і постійне прагнення до вдосконалення.

Якщо Ви вважаєте, що відповідаєте вказаним вимогам та прагнете приєднатися до нашої команди, ми обов'язково розглянемо Ваше резюме.

Ваші резюме разом із супровідним листом та зазначенням зарплатних сподівань надсилайте на електронну адресу: [email protected] із темою листа «Резюме».

Стажування

ЮФ Vox Legum відкрита для проходження практики молодими фахівцями, що знаходяться на етапі активного професійного становлення.

Якщо Вас зацікавила можливість пройти стажування в нашій юридичній фірмі, надсилайте резюме разом із супровідним листом на електронну адресу: [email protected] із темою листа «Стажування».

полоса