logo

12.VI.2014

ЮФ Vox Legum виступила партнером II Міжнародної конференції «Якість лікарських засобів»

В період з 3 по 5 червня 2014 року в місті Києві у «Президент Готелі» відбулась II Міжнародна конференція «Якість лікарських засобів».

Юридична фірма Vox Legum другий рік поспіль виступила співорганізатором даної конференції спільно з ДП «Український фармацевтичний інститут якості», ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» та Державним навчальним центром Належної Виробничої/Дистриб'юторської Практики.

У конференції взяли участь члени Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, керівництво та представники Міністерства охорони здоров'я України, Державної служби України з лікарських засобів та Державного експертного центру МОЗ України.

У ході міжнародної конференції були розглянуті всі актуальні питання, пов'язані з контролем якості лікарських засобів, прийнятими і потенційними змінами нормативних актів, що регулюють виробництво, імпорт, обіг лікарських засобів за останній час.

Партнер ЮФ Vox Legum, адвокат Михайло Спасов виступив із доповіддю на тему: «Правовий фокус. Регуляторні питання фармацевтичного бізнесу», у якій звернув увагу присутніх на основі напрями контролю якості лікарських засобів з боку держави.

полоса