logo

21.V.2014

Юридична фірма Vox Legum рада підтримати ініціативу «За законний бізнес в Україні +1»

Українська незалежна юридична фірма Vox Legum приєдналась до ініціативи «За законний бізнес в Україні +1», започаткованої компанією ЛІГА:ЗАКОН у рамках ініціативи ЗАКОН для ВСІХ.  Ми підтримуємо думку, що в українського бізнесу зараз є шанс стати цивілізованим,  діалог між владою і бізнесом може бути побудований на принципах партнерства, розуміння і ефективної взаємодії.

Українці хочуть жити і працювати у прозорих умовах, сьогодні ми маємо унікальну змогу спільними зусиллями повернути український бізнес у цивілізоване правове поле.
Наша фірма підтримує ініціативу об’єднання підприємців, бізнесу і влади заради  результату - побудови нової України з чесною владою, із здоровою конкуренцією та прозорим законодавством. Ми повинні демонструвати своїм прикладом, що бізнесом в Україні займаються відповідальні підприємці та наполягати -  «закон один для всіх».

Юридична фірма VoxLegum рада підтримати ініціативу «ЗАКОН для ВСІХ» та готова активно приймати участь в робочих групах для відродження України.

Пропонуємо небайдужим компаніям об'єднання навколо ідеї підтримки цивілізованого розвитку бізнесу в Україні для розробки спільних законодавчих пропозицій в області різних галузей бізнесу.

Приєднатись.

полоса