logo
line

29.V.2014

«Ukrainian Law Firms 2014. A handbook for foreign clients» відзначив юридичну фірму Vox Legum

Вийшов з друку щорічний довідник «Ukrainian Law Firms 2014. A handbook for foreign clients» від видавництва «Юридична практика».

Дослідницький проект «Ukrainian Law Firms 2014. A handbook for foreign clients» є авторитетним джерелом інформації для іноземних клієнтів з питань вибору юридичного радника в Україні.

У рамках свіжого видання була проведена аналітика ринку юридичних послуг України, окреслені основні події 2013 року, тенденції розвитку, прогнози та перспективи.

Авторитетне видання визначило ЮФ Vox Legum як активно практикуючу фірму в таких галузях як корпоративне право та M&A, міжнародний арбітраж, медіа та розваги, фармацевтика, трудове право, кримінальне право, земельне право, банкрутство, оподаткування, а також з питань судової практики.

Партнер фірми, адвокат Михайло Спасов відзначений виданням в таких галузях як міжнародний арбітраж, корпоративне та фармацевтичне право, а також з питань представництва в судах.

Крім того, пан Спасов увійшов до списку найбільш помітних юристів України з питань фармацевтичного права.

Видання також неодноразово згадало партнера фірми Оксану Говорун в якості керівника практик оподаткування, нерухомості та земельного права, а також з питань судової практики.

Також на сторінках видання партнер фірми, адвокат Михайло Спасов, надав огляд законодавчих змін у фармацевтичній галузі за 2013 рік.

Із зазначеним матеріалом можна ознайомитись за посиланням.

полоса